Aktuální informace pro žáky školy.

17. 4 2021 Autor: Škrabal Petr

V příštím týdnu od 19. 4. 2021 pokračuje distanční výuka, ovšem někteří žáci se již budou testovat ve skupinových konzultacích max. 6 žáků s 1 učitelem (stále neplatí testování pro individuální konzultace 1 žáka s 1 učitelem). Proto přinášíme odkaz na instruktážní video k testování: https://www.youtube.com/watch?v=BmDnd140UH4

Testovací místnosti jsou: škola - (malá) tělocvična - vstup od hřiště, DM - učebna B101 u vstupu, školní dílny - garáže u vstupu. Výjimky z testování (např. po nemoci Covid-19 nebo po jiném testování) jsou přesně vymezeny na konci 2. strany manuálu MŠMT: https://testovani.edu.cz/.../msmt-manual-testovani-06-04... Tyto výjimky je třeba doložit příslušným dokumentem nebo potvrzením lékaře.

V dalším týdnu od 26. 4. 2021 by měla být zahájena prezenční výuka praktického vyučování pro všechny obory a ročníky, které jej mají v rozvrhu hodin. Přesné časy testování před výukou budou zveřejněny koncem příštího týdne, testy trvají asi 30 minut. Je třeba přesně sledovat také rozvrhy hodin, protože praktická výuka bude různě upravena a blokována do větších celků. Pokud má ubytovaný žák zájem o příjezd na DM, je třeba se telefonicky ohlásit nejméně 24 hodin předem, při příjezdu v neděli nejpozději do pátku do 15:00 hodin. Příjezd na DM nejpozději do 20:00 hod.

Na všechny žáky se těší Vaše Hranická průmyslovka