Vánoční turnaje

3. 1 2023 Autor: Allanová Lucie

Poslední školní akcí roku 2022 byly vánoční turnaje v badmintonu a stolním tenisu. Badmintonu se zúčastnilo 9 dívčích dvojic a 5 dvojic hochů, kteří odehráli vlastní skupinu systémem každý s každým. Kapacita turnaje v „pinci“ byla nakonec navýšena na 20 dvoučlenných týmů. Vzhledem k většímu počtu přihlášených dvojic se tak „pinec“ netradičně odehrál ve sportovní hale a badminton v malé tělocvičně. V průběhu turnaje panovala poklidná předvánoční nálada a týmy předváděly vyrovnané a bojovné výkony. Ale vždycky hraje někdo o něco lépe, takže nakonec zvítězí a ostatní skončí za ním. Tady jsou tedy konečné výsledky:

 

PINEC - 1. místo: J. Jeřábek a J. Dvořák alias Omega দি, 2. místo: J. Vávra a J. Vajda alias Postrach sukní a 3. místo: J. Holub a L. Koláček alias Dream team.

 

BADMINTON dívky - 1. místo: L. Capáková a V. Serynová alias Kočky, 2. místo: V. Holčáková a T. Harašínová alias Cože? a 3. místo: E. Chovancová a H. Šatánková alias Alpha.

 

BADMINTON hoši - 1. místo: M. Szkandera a P. Martinec, 2. místo: P. Zámečník a J. Vaculčík a 3. místo F. Pírek a V. Motalík.

 

Děkujeme všem za účast a také „gofristům” z PO3 za dodávku energie a budeme se těšit v roce 2023 na další společné akce.

Autorka textu: Martina Macháňová

Galerie