Skupina žáků z oboru Instalatér ze Střední průmyslové školy Hranice nedávno navštívila prestižní událost – Mezinárodní veletrh technických zařízení budov Aquatherm 2024. Tato akce představuje nejnovější technologie a trendy v oblasti technických zařízení budov a pro žáky byla skvělou příležitostí získat nové poznatky i inspiraci pro svou budoucí kariéru.

Po prohlídce veletrhu však dobrodružství žáků ještě nekončilo. Společně se svými učiteli se vydali objevovat krásy hlavního města, kde se akce konala. Pro mnohé z nich to byla první návštěva hlavního města a měli tak možnost obdivovat historické památky, jako je Pražský hrad nebo Karlův most. Procházka uličkami historického centra jim poskytla pohled na bohatou historii a kulturu tohoto místa.

Tato kombinace technického poznání a kulturních zážitků jistě obohatila žáky a poskytla jim nové perspektivy pro jejich budoucí kariéru. Doufejme, že tato zkušenost posílí jejich zájem o technické obory a inspiruje je k dalšímu zkoumání nových možností ve světě techniky a architektury.

Jan Jakubka

Skip to content