Poslední školní den před vánočními prázdninami se žáci mohli tradičně zúčastnit turnajů v badmintonu a stolním tenisu. Sportovní halu zaplnilo celkem 20 badmintonových dvojic a malou tělocvičnu obsadilo 16 párů stolních tenistů. I při takto velkém počtu účastníků všechno klapalo a hrálo se jedno utkání za druhým. Ve sportovní hale se zápolilo zároveň na 5 badmintonových kurtech. Stolní tenisté měli možnost vyzkoušet nové kvalitní stoly, které přišly den před turnajem. Žáci makali, vzájemně si fandili a bavili se. Hrála vánoční hudba, smažily se tradiční gofry a nakonec byli oceněni ti nejlepší. V badmintonu v kategorii děvčat obhájily vítězství Ľubica Capáková a Veronika Vilímková z PO3. Mezi chlapci se po pěkném finále na prvním místě umístili Martin Pečiva a Pavel Koňařík z ND3. Stolní tenis ovládli Marek Galásek a Vojtěch Struhař z PO1. Všem gratulujeme a děkujeme za pěkné zážitky a příjemnou atmosféru.

Autorka textu: Martina Macháňová