Ubytování

V těsné blizkosti naší hlavní budovy na ulici Studentská máme pro naše žáky domov mládeže. Budova je pětipatrová a přímo v budově se nachází jídelna, kde ubytovaní žáci mají zajištěno celodenní stravování. Pokoje jsou třílůžkové (možnost bezplatného připojení na internet.) Povlečení mají žáci zajištěno. Na každém patře je společné sociální zařízení a kuchyňka vybavená ledničkou, vařičem, mikrovlnou troubou. Součástí patra je i společenská místnost s televizí. Budova je vybavená knihovnou. V těsné blízkosti domova jsou sportovní haly a venkovní hřiště.

Sportovní možnosti a zájmové útvary

Volejbal, fotbal, stolní tenis, florbal, posilovna, práce s hlínou, nabídka zájmových útvarů DDM.

Cena ubytování

měsíčně

Celodenní stravné

denně

Důležité dokumenty

V případě zájmu o ubytování v domově mládeže zašlete vyplněnou přihlášku na adresu školy:

Střední průmyslová škola Hranice, Studentská 1384, 75301 Hranice

Kontaktní osoba:

Mišíková Jana

vedoucí DM

Ubytování pro cizí zájemce

Domov mládeže nabízí i možnost ubytování pro cizí osoby o víkendech a letních prázdninách. Minimální počet osob, pro které tuto službu realizujeme je deset. Jedná se o třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením na patře. Nutná předchozí telefonická nebo e-mailová domluva – objednávka.

Cena : 220 + 30,- Kč/osoba/noc

Kontaktní osoba: